moc dabingu je neopísateľná - od malých lokálnych projektov po veľké dabingové záležitosti vďaka nám bude vášmu projektu rozumieť každý

DABING

Silný základ
dobrého dabingu

Na dabing využívame moderné titulkové technológie, podrobnú postprodukčnú prácu a to najdôležitejšie, viac než 40 dabingových hercov ktorí sú vám k dispozícií.

„Dabing je záležitosťou precíznosti, precítenia sa, trpezlivosti a kvality. Kvalitný dabing si vyžaduje mnohé, no my vám to všetko ponúkneme pod jednou strechou.“

živého dabingu
0 hodín
s ktorými sme pracovali
0 krajín
dabingu
0 hercov

Kvalita a precíznosť

Naše štúdio poskytuje všetko potrebné pre Váš dabing. Kvalitných dabingových hercov, vybavenie na svetovej úrovni, skúsenosti a striktné dodržanie dodacej lehoty. O Kvalitu vášho hlasu sa stará jeden z najlepších mikrofónov AKG C314. O každú milisekundu kvalitného zvuku vo vašich ušiach sa starajú štúdiové monitirovacie slúchadlá Beats Audio.

Každý
jeden
projekt

Naše nahrávacie štúdio je schopné nadabovať krátky projekt, ale aj celú sériu vášho seriálu alebo filmu. Záleží len na vás.

Kvalita
zvuku

Naši dabingoví herci sú skúsení so skvelou hlasovou variabilitou. Zároveň disponujeme zvukovou bankou s viac než troma miliónmi zvukových efektov pre váš projekt.

Máte záujem o dabingové služby?

pošlite nám správu a my sa ozveme

Máte záujem o dabingové herectvo?

pošlite nám správu a my sa ozveme