nápad a chuť - jediné a to najdôležitejšie čo potrebujete. o ostatné sa postaráme my

PODCAST

Počuť Vás
Vidieť vás

V nahrávacom štúdiu SGT Records sa postaráme o celý Váš Podcast. Pohodlie, nahratie, zvukové spracovanie, video, vizuálne spracovanie a vydanie nahrávky. 

Môžete sa na nás spoľahnúť. Istotou sú dvadsať ročné skúsenosti so zvukovým spracovaním, profesionálny prístup a záruka spokojnosti.

v podcaste
0 klientov
podcastových relácií
0 hotových
nahrávok pre podcast
0 hodín

To Najlepšie vybavenie

Pracujeme s kvalitnou a overenou technikou. Váš hlas pre Podcast nahrávajú legendárne mikrofóny RODE NT-1A. O zvuk vo vašich ušiach sa starajú monitorovacie štúdiové slúchadlá HD7 od značky Presonus.

Bez obmedzení
Bez komplikácií

Či plánujete dlhodobú podcastovú reláciu, alebo len jednodielny podcast, sme tu pre Vás a vyhovieme Vám vo všetkých vašich požiadavkách. 

Akékoľvek
aké chcete

Naše nahrávacie štúdio disponuje variabilitou možností nahrávania. Podcast dokáže naraz zaznamenať až 4 ľudí, čiže ak plánujete seriózne politické podcastové relácie, alebo One-Man-Show Standup Comedy reláciu, máme pre Vás všetko potrebné. Skrátka akékoľvek, aké chcete.

PROFESIONALITA

Profesionalita a ľudskosť sú pre nás to najdôležitejšie. Chceme aby sa u nás klienti cítili príjemne.

kreativita

S množstvom skúseností ktorými disponujeme nám nerobí problém klientom pomôcť a poradiť.

pohodlie

Je pre nás kľúčovým faktorom aby sa naši klienti v našom štúdiu cítili pokojne a príjemne. Spokojnosť je na prvom mieste.

Máte záujem o podcast?

pošlite nám správu a my sa ozveme