Len tak zavrieť oči a započúvať sa do vašej obľúbenej knihy. Pohodlne, jednoducho, príjemne

Audioknihy

keď sa písmená
premenia na hlas

Máte dobrý hlas? Obľúbenú knihu alebo rozprávku? Chcete niekomu urobiť radosť? Ste, alebo sa chcete stať skúseným rozprávačom a potrebujete si nahrať materiál? To všetko vám s splníme.

„Audioknihy začali byť populárne už pred viac než desiatimi rokmi a my sme nezaváhali a hneď sa začali nahrávaniu a postprodukcií audiokníh venovať. Je to skvelá možnosť ako premeniť písmená v ľubozvučný hlas a v pokoji, si vypočuť vašu obľúbenú knihu.“

audiokníh
0 nahratých
obsahu
0 hodín
audiokníh u nás
0 dabérov

úžasné a pohodlné

Nahrávanie audiokníh, ich celková tvorba a práca s nimi prináša poslucháčom pohodlie a aj po tom najnáročnejšom dni im audiokniha umožní ponoriť sa do hlbín písmen, prerozprávaných vami, alebo niektorými z našich skvelých dabingových hercov.

Praktické
a nápomocné

Audioknihy sú úžasným spôsobom na čítanie kníh pre nevidiacich ľudí. Áno, v SGT Records mám ideológiu, že nikto nemá byť diskriminovaný alebo znevýhodnený. Práve preto podporujeme nahrávanie audiokníh pre tých, ktorí nemajú toľko šťastia a nemôžu si prečítať klasickú knihu.

Pomôžeme
vám začať

Ak chcete skúsiť nahovoriť svoju vlastnú audioknihu, pomôžeme vám so všetkým čo k tomu potrebujete. Naučíme vás pracovať so svojim hlasom, vysvetlíme vám všetko potrebné a dostaneme vás do role rozprávača. Ak máte vlastnú knihu, a hľadáte len niekoho kto vám ju nahovorí, aj v tom vám pomôžeme. Všetci naši dabingoví herci sú k dispozícií aj pri tvorbe audiokníh.

Máte záujem o zhotovenie audioknihy?

pošlite nám správu a my sa ozveme

Máte záujem o dabingové herectvo?

pošlite nám správu a my sa ozveme