nahrávanie

Nahrávanie je našim primárnym zameraním. Venujeme sa mu už 20 rokov a ako spoločnosť SGT Records už takmer 10 rokov. Od jednotlivcov, po celé skupiny či spevokoly, tvorba audiokníh, školských učív, prednahrávanie materiálov pre umelecké školy, ale aj dabing alebo podcasty. U nás nájdete, čo hľadáte.

Jedinečnosť
pre každého

Nahrávacie štúdio SGT Records je na trhu už 10 rokov. S dlhoročnými skúsenosťami so zvukom sme skvelou voľbou pre našich klientov.

Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne a všetky požiadavky mu splníme na mieru, k jeho spokojnosti.

Miesto Kde si splníte svoje sny

Áno. Jednoducho. Rýchlo. A presne podľa vašich predstáv.

Naša výbava

Pracujeme s modernou, novodobou, digitálnou technikou. Využívame techniku od popredných výrobcov zvukovej techniky akými sú Presonus, AKG, Rode, AKAI, Beats a ďalší. 

Skutočne kvalitná
postprodukcia

Postprodukcia je hlavnou a najdôležitejšou časťou celého nahrávacieho procesu. Naša FX banka obsahuje cez 3 000 rôznych plugin-efektov, medzi ktoré patria aj najobľubenejšie pluginy od spoločnosti Antares, akými sú Autotune alebo Vocodist a iné.

Detailný
mix a master

Primárnou časťou postprodukcie je Mix & Edit a Mastering. Práve tieto činnosti premenia surovú nahrávku na presne to, čo od toho očakávate. Máme viac než 20 ročné skúsenosti z oblasti zvuku a preto si môžete byť istý, že ste v tých správnych rukách.

"Hudbe som sa začal venovať keď som mal len 8 rokov. Od prvého momentu som vedel že je to to, čo chcem robiť po zvyšok svojho života. Práca s hudbou ma napĺňa, robím ju srdcom a s individuálnym prístupom ku každému klientovi. Pre hudbu som sa narodil".

služby nahrávania

Prezrite si krátky cenník služieb nahrávania jednotlivých spevákov, skupín, veľkých orchestrálnych zoskupení a audiokníh. Cenník je orientačný.

(Po zabookovaní služby sa vám ozveme) (Cena je len orientačná)

Nahrávanie jednotlivec

Vhodné pre umelcov ktorý fungujú individuálne, majú vlastný podklad a chcú nahrať pieseň. Túto službu u nás využívajú hlavne sólový speváci a speváčky ktorí nahrávajú cover, ale aj Raperi ktorí tvoria svoje originálne skladby.

Nahrávanie:
od 15€/hod.

Mix & edit:
od 25€/projekt

Mastering:
od 45€/projekt

nahrávanie skupina

Vhodné pre skupiny so spevákmi a hudobnými nástrojmi do počtu 10 ľudí. Túto službu u nás využívajú predovšetkým rôzne hudobné skupiny, zoskupenia ale aj skupiny spevákov ľudovej hudby. Je skvelou možnosťou aj pre sólového speváka ktorý hrá na hudobných nástrojoch.

Nahrávanie:
od 25€/hod.

Mix & edit:
od 45€/projekt

Mastering:
od 70€/projekt

nahrávanie orchestra

Vhodné pre veľké zoskupenia ktoré obsahujú viac než 10 členov. Či ide o väčšie hudobné skupiny, väčšie spevácke ľudové zoskupenia alebo veľké orchestre, táto možnosť je pre vás.

Nahrávanie:
od 70€/hod.

Mix & edit:
od 100€/projekt

Mastering:
od 150€/projekt

nahrávanie audioknihy

Nahrávanie audiokníh je veľmi individuálne. Preto pri záujme o nahrávanie audiokníh komunikujeme s klientom osobne. Dokážeme pokryť nahratie individuálnych, ale aj veľkých, skupinových audiokníh

Nahrávanie:
od 20€/hod.

Mix & edit:
od 50€/projekt

Počet ľudí:
15€/Osoba

Podrobný orientačný cenník služieb nájdete tu:

Obchodné podmienky nájdete tu:

Adresa

SGT Records
1682/14A Železničná,
Revúca, 050 01
Open in Google Maps

kontakt

Email
info@sgtrecords.com
Phone
+421 905 603 559

Otváracie hodiny

Pondelok: 17:00-21:00
Utorok-Piatok: 15:00-19:00
Sobota-Nedeľa: Zatvorené

Možnosť objednať sa aj počas víkendov, sviatkov, mimo otváracích hodín a aj na nočné nahrávanie